EN
 

Lafivents aicina atbalstīt topošos inženierus Latvijā

11.09.2016

Sākusies pagājušajā gadā dibinātās un jau ļoti pārliecinošās RTU Inženierzinātņu vidusskolas iniciēta kvalitatīvas izglītības un inženierzinātņu popularizēšanas kampaņa. Kampaņas lapā kampana.izv.lv ikviens, tāpat kā Lafivents, var nobalsot PAR inženierzinātnēm Latvijā, piedāvāt savu praktisko vai finansiālo atbalstu kvalitatīvas, pārdomātas un uz praktisku rezultātu vērstas izglītības nodrošināšanai Latvijas skolēniem.

Piedalīties ir vienkārši, jāizvēlas viena, divas vai visas trīs iespējas.

1. Tava balss - Vienkārši parādi, ka Tev rūp. Pasaki, ka Tev patīk šī iniciatīva, kas atbalsta jaunos Latvijas inženierus! Savācot 5000 balsis, SIA “Industry Service Partner” ziedos EUR 5000 kvalitatīvas izglītības attīstībai.

2. Tava praktiskā palīdzība - Katrs no mums ir speciālists kādā jomā, un katrs no mums var kaut ko iedot skolēnam, kurš vēl tikai tver pirmās atziņas par to, kā pasaule strādā. Piesaki savu ideju/praktisku palīdzību/pieredzi, lai tā nonāktu pie skolēniem. Izvēlies ideju no saraksta vai pievieno jaunu, un Tev būs iespēja palīdzēt.

3. Tavs ziedojums - Finansiāli atbalsti kvalitatīvu, pārdomātu, uz praktisku rezultātu vērstu izglītību Latvijas skolēniem.

Mēs sniedzam savu atbalstu gan balsojot un ziedojot, gan praktiski palīdzot - Prof. Arturs Lešinskis sniegs vieslekciju RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēniem ieskatam par mūsu nozari, kā arī skolēniem, kas būs ieinteresēti mūsu nozarē būs iespēja pie mums praktizēties.

Kampaņas aktualitātēm iespējams sekot kampaņas mājas lapā kampana.izv.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook un Twitter.